FAQ

Kiedy?
Na początku wakacji.

Kto może uczestniczyć?
„Góra Tabor” jest dla młodych ludzi: studentów i młodzieży. Dolna granica wieku – ukończone 14 lat. Niepełnoletnie osoby muszą mieć pisemną zgodę rodziców. Po zgłoszeniu prześlemy Wam formularze.

Kto jest organizatorem?
Spotkania organizuje zgromadzenie zakonne – Towarzystwo Chrystusowe dla Polonii Zagranicznej. Koordynatorem jest Referent Powołań księży chrystusowców.

Gdzie?
Góra Tabor odbywa się w różnych miejscach. Najczęściej na jednej z palcówek chrystusowców. Zapraszamy do śledzenia naszej strony i Facebook, aby być na bieżąco.

Co z jedzeniem?
W ramach spotkania zapewniamy uczestnikom wszystko posiłki.

Jaki jest koszt?
Dobrowolna ofiara jest symboliczna, ustalana przed spotkaniem. Zapraszamy do śledzenia naszej strony i Facebook, aby być na bieżąco. Górę Tabor finansuje Towarzystwo Chrystusowe dla Polonii Zagranicznej i indywidualni dobrodzieje. Jeśli chcesz zostać jednym z nich zajrzyj w zakładkę kontakt – podaliśmy tam numer konta, na który można składać ofiary.

Co zabrać?
Warto zabrać własny kubek i sztućce. Przyda się Pismo św. i różaniec. Góra Tabor odbywa się w większości na otwartej przestrzeni, dlatego trzeba zabrać ubrania dostosowane do warunków atmosferycznych.

Jak się zapisać?
Najlepiej wyślij zgłoszenie z naszej strony (zakładka zgłoszenia). Pytaj o wyjazd swoich duszpasterzy. Twoje wcześniejsze zgłoszenie ułatwi nam przygotowanie Spotkania. Wszyscy, którzy się zapisali, po przyjeździe muszą się zgłosić do recepcji z wypełnioną KARTĄ UCZESTNIKA.

Czy jest regulamin?
Każdy uczestnik Góry Tabor jest zobowiązany do zapoznania się z REGULAMINEM i przestrzegania jego postanowień.

Masz jeszcze jakieś pytania?
Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, napisz do nas.

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2021 r.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap