FAQ

Kiedy?
Góra Tabor w formie kilkudniowego spotkania odbywa się zawsze na samym początku wakacji. Od 2021 roku spotykamy się na jeden dzień również na zakończenie wakacji.

Kto może uczestniczyć?
„Góra Tabor” jest dla młodych ludzi: studentów i młodzieży. Dolna granica wieku to ukończone 14 lat. Niepełnoletnie osoby muszą mieć pisemną zgodę rodziców. Po zgłoszeniu prześlemy Wam odpowiednie formularze. Można je znaleźć ze wszystkimi dokumentami w zakładce: DOKUMENTY

Kto jest organizatorem?
Spotkania od początku organizuje zgromadzenie zakonne – Towarzystwo Chrystusowe dla Polonii Zagranicznej. Koordynatorem wydarzenia jest Referent Powołań księży i braci chrystusowców.

Gdzie?
Góra Tabor odbywa się w różnych miejscach. Najczęściej na jednej z palcówek chrystusowców. Zapraszamy do śledzenia naszej strony i Facebook, aby być na bieżąco.

Co z jedzeniem?
W ramach spotkania zapewniamy uczestnikom smaczne posiłki.

Jaki jest koszt?
Dobrowolna ofiara jest symboliczna, ustalana przed spotkaniem. Zapraszamy do śledzenia naszej strony i Facebook, aby być na bieżąco. Górę Tabor finansuje Towarzystwo Chrystusowe dla Polonii Zagranicznej i dobrodzieje. Jeśli chcesz zostać jednym z nich zajrzyj w zakładkę KONTAKT – podaliśmy tam numer konta, na który można składać ofiary.

Co zabrać?
Trzeba zabrać swój namiot. Warto zabrać własny kubek i sztućce. Przyda się Pismo św. i różaniec. Góra Tabor odbywa się w większości na otwartej przestrzeni, dlatego koniecznie zabierz ubrania dostosowane do zmiennych warunków atmosferycznych.

Jak się zapisać?
Najlepiej wyślij zgłoszenie z naszej strony (zakładka ZAPISY). Pytaj o wyjazd swoich duszpasterzy. Twoje wcześniejsze zgłoszenie ułatwi nam przygotowanie Spotkania. Wszyscy, którzy się zapisali, po przyjeździe muszą się zgłosić do recepcji z wypełnioną KARTĄ UCZESTNIKA.

Czy jest regulamin?
Każdy uczestnik Góry Tabor jest zobowiązany do zapoznania się z REGULAMINEM i przestrzegania jego postanowień.

Masz jeszcze jakieś pytania?
Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, napisz do nas: KONTAKT.

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2022 r.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap