XXXV Jasnogórska Noc Czuwania w intencji Polonii i jej duszpasterzy 

W tym roku za całą Polonię, jej duszpasterzy oraz rodziny doświadczone rozłąką emigracyjną będziemy się modlić 16/17 października.

„W oparciu o Ewangelię i Eucharystię” w 100. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II

W dobie pandemii COVID-19 zapraszamy do duchowej łączności przez TV Trwam, Radio Maryja i transmisję internetową. Przed wizerunkiem Jasnogórskiej Pani intencje będą przedstawiać chrystusowcy z Poznania, klerycy Wyższego Seminarium Duchownego, Nowicjusze Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej, a także siostry Misjonarki Chrystusa Króla z Moraska.  

Transmisja będzie udostępniona na naszych stronach www.chrystusowcy.plwww.czuwanie.chrystusowcy.pl, na stornie Facebook oraz na stronie Jasnej Góry www.jasnagora.pl. Apel Jasnogórski i Msza święta będzie transmitowana przez TV Trwam i Radio Maryja.

Tej nocy bądźmy razem przed obliczem Pani Jasnogórskiej.

Zachęcamy do przesyłania intencji modlitewnych na adres: Panny Marii 4, 61-108 Poznań lub e-mail: czuwanie@chrystusowcy.pl

Dbając o nasze wspólne bezpieczeństwo zapraszamy do łączności przez transmisję internetową, Radio Maryja, Telewizję Trwam i Radio Jasna Góra.

www.czuwanie.chrystusowcy.pl

Share via
Copy link
Powered by Social Snap